Pobudzamy do aktywnego stylu życia!

Autor: Olga Bochenek-Dobrowolska 2018/10/15

Pumptracki dzięki szerokiemu spektrum odbiorców, zarówno wielu dziedzin sportowych jak i w różnym wieku, zachęca się do aktywnego spędzania czasu na powietrzu. W Pumptrack.eu jak i w Grupie Techramps pracują ludzie, dla których aktywność fizyczna jest ważnym elementem życia. Dlatego promowanie aktywnego stylu życia jest dla nas szczególnie ważne! Zwłaszcza gdy w obecnych czasach ludzie, a zwłaszcza dzieci, coraz częściej nie prowadzą zdrowego trybu życia spędzając dużo czasu przy komputerze lyb telewizji. Pumptrack pozytywnie wpływa na życie towarzyskie i integrację spoleczności lokalnych. Jest nie tylko obiektem sportowym, ale także miejscem spotkań dzieci i nastolatków, a nawet całych rodzin. W związku z tym pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne oraz na relacje międzyludzkie, a co za tym idzie na zdrowie psychiczne. Ponadto osoby uprawiające sport, rzadziej popadają w uzależnienia od alkoholu i innych używek, ponieważ swój wolny czas chętniej poświęcają na rozwijanie pasji oraz zdrowy sport.
 

Pumptrack modułowy - atrakcja dla różnych grup wiekowych


W Pumptrack.eu działamy kompleksowo, zajmujemy się zarówno projektowaniem jak i budową pumptracków. Oferujemy także doradztwo na każdym etapie inwestycji, od projektu po montaż gotowych modułów. Dodatkowo tworzymy wizualizacje niestandardowego modelu pumptracka oraz prezentujemy jak będzie wyglądał ten obiekt na wybranym pod niego terenie. Moduły pumptracków produkujemy w naszej krakowskiej siedzibie, następnie transportujemy je na miejsce montażu. Montażu pumptracka może dokonać nasza ekipa, ale również istnieje możliwość samodzielnego montażu. W tym przypadku także oferujemy pomoc wysyłając instrukcje. Montaż takiego obiektu nie jest skomplikowany - w przypadku czteroosobowej wykwalifikowanej ekipy, montaż toru PC1 zajmuje od 4 do 6 godzin. 
 

Warsztaty dla dzieci BMX Kowalewo

Wypożycz pumptrack!

Gmina, miasto, firma czy też osoba prywatna może wypożyczyć od nas pumptrack. Jest to świetne rozwiązanie na urozmaicenie eventu czy festynu. Prezentując pumptrack w swojej gminie władze mogą zdobyć wiedzę o zainteresowaniu tego typu obiektami w ich miejscowościach. Ponadto młodzież może zobaczyć i przetestować nowe rozwiązanie jakim jest pumptrack modułowy. Możliwe jest także przeprowadzenie nauki jazdy na pumptracku, zarówno na rowerze, rolkach, deskorolce jak i hulajnodze. Natomiast w przypadku zaawansowanych Riderów wypożyczenie pumptracka umożliwia zorganizowanie zawodów.

Pumptrack mobilny - sportowa atrakcja dla młodzierzy

Poprzedni artykuł Następny artykuł